Kurumsal

 

 

Önce vücut sonra iş için hazır mıyız?

Zarhal tekstil 2017 yılında genç ve dinamik girişimci ruhuyla; Endüstri, özel güvenlik, sağlık ve turizm sektörlerine özel iş giyim tasarımları yapmak amacıyla kurulmuştur.

Global 4 ana sektörün ihtiyaçlarına geniş ürün yelpazesi ve deneyimli kadroları ile cevap verebilmek, kaliteyi uygun fiyatlarla tüketiciye sunabilmek, gelişen teknolojiyi hızla bünyesine entegre etmek temel ilkesidir. Bu bağlamda bölge ve ülke ekonomisinin kalkınmasına katkı sağlayarak hizmet vereceğimiz tüm sektörlerde söz sahibi olmak, her geçen gün yeni bir istihdam yaratmak amaçlanmaktadır.


 

Teknolojimiz ile ilgili altı gerçek

su_gecirmez

Su Geçirmez

Islanmaktan korunmanın birinci yolu, su geçirmez ve nefes alabilir kıyafetlerdir. Kıyafetlerinizin yağmur suyunu geçirmiyor olması tek başına yetmez. Çünkü eğer nefes alamıyorlarsa, hiç su geçirmeseler bile, terlemek suretiyle oluşan su buharı dışarı atılamadığı için gene sırılsıklam ıslanmanıza neden olurlar. Bu durumda da hipotermi riskiniz tıpkı yağmurda ıslanmışsınız gibi ortaya çıkar.
ruzgara_dayanikli

Rüzgara Dayanıklı

Rüzgar esmeye başladığında dikkat etmen iyi olur. Çünkü kuru ve berrak bir gün olsa bile, rüzgar sıcaklığı oldukça düşürür. Ancak, doğru rüzgar geçirmez iş kıyafeti türünü seçerseniz, sıcak ve rahat kalırsınız.

yavas_alev_alan_kumas

Yavaş Alev Alan Kumaş

Yavaş Alev Alan kumaşlar; geç tutuşur ve alev almaz kumaşlar diye de adlandırılırlar. Yavaş alev alan kumaşlar yapısı itibariyle yanmaya,tutuşmaya ve alev almaya karşı dayanıklıdır. Yavaş alev alan kumaş elyaftan mamul iplikler ve alev almaz apre yoluyla olmak üzere iki şekilde yapılmaktadır. Kumaşların amacı yangının/ateşin yayılmasının geciktirmektir. Kumaşların imal edildiği ipliğin elyafından itibaren yavaş alev alma özelliği olduğu için yıkanmaya, bozulmaya karşı daha dirençlidir. Bu kumaşlardan yapılan giysiler sıcak havalara bağlı olarak terleme ve kötü koku oluşumu yapmaz.
reflektorlu

Reflektörlü

Yüksek görünümlü fosfor özellikli kumaşları sayesinde ikaz kıyafetleri gece veya gündüz görünümünüzü artar. Yüksek kaliteli reflektörlü şeritler ve fosfor sayesinde özellikle geceleri üzerinize ışık vurduğu anda parlama yapar ve görünmenizi sağlar Özellikle trafikte araç dışında hareket edilmesi gerekirse reflektörlü kıyafetlerin mutlaka kullanılması gerekir.Reflektörlü kıyafetler sadece trafikte değil (yol bakım çalışmaları, araç bakım vb.) Şantiyelerde de çalışanların yüksek görünüm sağlayarak iş güvenliği önlemlerine katkı sağlar.

hafif_kumas

Hafif Kumaş

Hafif kumaşa sahip kıyafetler sayesinde, vücudunuzu rahat hareket ettirebilmenizi sağlar. Aynı zamanda uzun süre ayakta ve hareket halinde yapılan işlerde vücudunuzun çabuk yorulmasının önüne geçer.
ter_emen_kumas

Ter Emen Kumaş

Çok terleten işlerde rahatlık önemli olduğu için bu noktalarda ter emici ve havalandırıcı etkiye sahip kumaşlardan yararlanılır. Kumaşların genelinde yeniden kullanılabilmeleri, çok kez yıkansalar bile özelliklerini yitirmemeleri beklenir.

technology_video_resimtechnology_video_resim copy

Logo videomuzu yan kısımdan izleyebilirsiniz

Herhangi bir sorunuz, sipariş ile alakalı öğrenmek istediğiniz ya da hangi iş kıyafetine ihtiyaç duyduğunuzu bilmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyiniz