ZARHAL TEKSTİL

İŞ'te ZARHAL FARKI

Zarhal tekstil genç ve dinamik girişimci ruhuyla; Endüstri, özel güvenlik, sağlık ve turizm sektörlerine özel iş giyim tasarımları yapmak amacıyla kurulmuştur.

Global 4 ana sektörün ihtiyaçlarına geniş ürün yelpazesi ve deneyimli kadroları ile cevap verebilmek, kaliteyi uygun fiyatlarla tüketiciye sunabilmek, gelişen teknolojiyi hızla bünyesine entegre etmek temel ilkesidir. Bu bağlamda bölge ve ülke ekonomisinin kalkınmasına katkı sağlayarak hizmet vereceğimiz tüm sektörlerde söz sahibi olmak, her geçen gün yeni bir istihdam yaratmak amaçlanmaktadır.

Su Geçirmez

Islanmaktan korunmanın birinci yolu, su geçirmez ve nefes alabilir kıyafetlerdir. Kıyafetlerinizin yağmur suyunu geçirmiyor olması tek başına yetmez. Çünkü eğer nefes alamıyorlarsa, hiç su geçirmeseler bile, terlemek suretiyle oluşan su buharı dışarı atılamadığı için gene sırılsıklam ıslanmanıza neden olurlar. Bu durumda da hipotermi riskiniz tıpkı yağmurda ıslanmışsınız gibi ortaya çıkar.

Reflektörlü

Yüksek görünümlü fosfor özellikli kumaşları sayesinde ikaz kıyafetleri gece veya gündüz görünümünüzü artar. Yüksek kaliteli reflektörlü şeritler ve fosfor sayesinde özellikle geceleri üzerinize ışık vurduğu anda parlama yapar ve görünmenizi sağlar Özellikle trafikte araç dışında hareket edilmesi gerekirse reflektörlü kıyafetlerin mutlaka kullanılması gerekir. Şantiyelerde de çalışanların yüksek görünüm sağlayarak iş güvenliği önlemlerine katkı sağlar.

Yavaş Alev Alan Kumaş

Yavaş Alev Alan kumaşlar; geç tutuşur ve alev almaz kumaşlar diye de adlandırılırlar. Yavaş alev alan kumaşlar yapısı itibariyle yanmaya,tutuşmaya ve alev almaya karşı dayanıklıdır. Yavaş alev alan kumaş elyaftan mamul iplikler ve alev almaz apre yoluyla olmak üzere iki şekilde yapılmaktadır. Kumaşların amacı yangının/ateşin yayılmasının geciktirmektir. Bu kumaşlardan yapılan giysiler sıcak havalara bağlı olarak terleme ve kötü koku oluşumu yapmaz.

Rüzgara Dayanıklı

Rüzgar esmeye başladığında dikkat etmen iyi olur. Çünkü kuru ve berrak bir gün olsa bile, rüzgar sıcaklığı oldukça düşürür. Ancak, doğru rüzgar geçirmez iş kıyafeti türünü seçerseniz, sıcak ve rahat kalırsınız.

Hafif Kumaş

Hafif kumaşa sahip kıyafetler sayesinde, vücudunuzu rahat hareket ettirebilmenizi sağlar. Aynı zamanda uzun süre ayakta ve hareket halinde yapılan işlerde vücudunuzun çabuk yorulmasının önüne geçer.

Ter Emen Kumaş

Çok terleten işlerde rahatlık önemli olduğu için bu noktalarda ter emici ve havalandırıcı etkiye sahip kumaşlardan yararlanılır. Kumaşların genelinde yeniden kullanılabilmeleri, çok kez yıkansalar bile özelliklerini yitirmemeleri beklenir.

Ulaşım

Zarhal Tekstil Ulaşım Bilgileri